دیدار اعضاء بافرماندار تبریز

دیدار اعضای دبیرخانه مسابقات کشوری سازه های ماکارونی کاپ آذربایجان بافرماندار تبریز

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تبریز اعضای دبیرخانه مسابقات کشوری سازه های ماکارونی کاپ آذربایجان با دکتر رحیم شهرتی فر دیدار کردند.

فرماندار تبریزدر این دیدار با تقدیر از فعالیت های دبیرخانه و پژوهش سرای دانش آموزی آذربایجانشرقی با اشاره به استعدادهای خدادادی جوانان آذربایجانی  وتبریزی و درخشش آنها در مسابقات مختلف علمی ،فرهنگی و ورزشی کارهای تحقیقاتی و پژوهشگری را تشریح نمود وخواستار توجه نهاد های مسئول به فعالیت پژوهشگران جوان شد و با راهنمایی ها و توصیه های خود در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات قول حمایت های لازم برای برگزاری هرچه بهتراین مسابقات  را دادند.

 

 دیدار اعضای دبیرخانه مسابقات کشوری سازه های ماکارونی کاپ آذربایجان بافرماندار تبریز

قاسم پور دبیر برگزاری مسابقات نیز در این دیدار گفت: مسابقات کشوری سازه های ماکارونی کاپ آذربایجان در دو گرایش سازه سبک و راندومانی آذرماه در تبریز برگزار خواهد شد وکلیه دانشجویان ودانش آموزان کشور می توانند در آن شرکت کنند و در صورت حمایت های مسئولین شهری  و استانی می توانیم شاهد برگزاری هرچه بهتر مسابقات و برگزاری جلسات علمی در تبریز باشیم.

در این جلسه اعضای دبیرخانه با ارائه گزارشی از روند اجرای مسابقات مشکلات و موانع موجود را نیز مطرح کردند.

گفتنی است پژوهش سرای دانش آموزی ناحیه ۳ تبریز از جمله  مراکز علمی وپژوهشی استان می باشد که در حوزه های نانو، زیست محیطی، سازه ماکارونی و رباتیک فعالیت های چشمگیری دارند.

اولین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی کاپ آذربایجان در تاریخ ۱ تا ۳ آذرماه سال جاری با همکاری پژوهش سرای دانش آموزی آذربایجانشرقی و دانشگاه تبریز در دو سطح دانشجویی ودانش آموزی در تبریز برگزار خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در اولین دوره از مسابقات ملی سازه های ماکارونی کاپ آذربایجان می توانند آثار خود را به دبیرخانه مرکزی  به آدرس تبریز خیابان شریعتی ابتدای کوچه والمان پژوهشسرای آذربایجان ویا به آدرس وبسایت www.azarcup.ir  ارسال نمایند.